دوره های آنلاین

وبینار چیست؟

وبینار (Webinar) از عبارت Web-based seminar گرفته شده و به کلاس، دوره، سمینار یا هر رویداد آنلاینی گفته میشه که تو محیط وب و با استفاده از اینترنت بصورت کاملا آنلاین، زنده، تعاملی و دو طرفه تو یک زمان مشخص برگزار میشه.

به بیان ساده تر تو یه روز و ساعت از پیش مشخص شده مدرس و کاربران در محیط وبینار آنلاین میشن و مدرس صدا و تصویر، فایل ارائه، وایت برد، ویدئو کلیپ آموزشی و یا دسکتاپش رو به اشتراک می زاره و کاربران هم به ارائه مدرس گوش میدن و هر جا که نیاز بود از طریق چت باکس یا حتی صدا و تصویر می تونن نظر بدن یا سوالشون رو مطرح کنن.

در عکس روبرو نمایی از یک وبینار برگزار شده تو ایسمینار رو میبینین.

همونجور که می بینید وبینار هر آنچیزی رو بهتون ارائه میده که یه کارگاه حضوری براتون فراهم می کنه! تازه نه اسیر ترافیک میشین و نه هزینه رفت و آمد می دین، حتی با لباس خونه هم می تونین تو وبینار باشین و ازش لذت ببرین، اینجوری دیگه مشکل اساسی بعضی ها که میگن «چی بپوشم…» هم حل میشه! فکر کنم این از همه چی مهم تر باشه 😉

بدین سبب گروه آموزشی گنجینه طب پارس با تهیه سرور اختصاصی جهت حضور همزمان 400 نفر در هر برنامه، از معروفترین شرکت ارائه دهنده این سرویس شرکت ادوبی کانکت و همچنین همکاری با بهترین سخنرانان و مدرسین در زمینه دندانپزشکی این زیر ساخت را برای شما عزیزان فراهم نموده است.

اتمام ثبت نام!

اولین سمپوزیوم آنلاین طراحان لبخند

ریاست سمپوزیوم: دکتر احمد حسن آهنگری دبیر علمی: دکتر علیرضا جهانگیرنیا دبیر اجرایی: دکتر امیر عزمی زمان: ۲۶-۲۸ شهریور زمان: ۲۶-۲۸ شهریورثبت نام تاتاریخ ۷ شهریور ۲۵۰۰۰۰تومن و از ان تاریخ به بعد ۳۵۰۰۰۰ تومن میباشد. دوستانی که نیاز به امتیاز باز اموزی دارند ۵۰۰۰۰ تومن به مبلغ ثبت نام اضافه میشود.

لطفا کمی صبر کنید
سبد خرید مورد حذف شده. لغو
  • هیچ محصولی در سبدخرید نیست.
question