این مرکز همکاری های آموزشی خود را با جهاد علوم پزشکی دانشگاه شهید بهشتی در همان سال تأسیس، آغاز نمود و تبدیل به یکی از مراکز برگزاری دوره های جهاد دانشگاهی گردید، و در سال ۱۳۹۱ با عقد قرارداد با انجمن دندان پزشکی ایران شعبه فارس( IDAFARS ) تا سال ۱۳۹۷ مجری برگزاری دوره های آموزشی این انجمن بوده و در سال ۹۳ با عقد قرارداد با بنیاد ملی کاوش بعنوان نماینده و مجری این بنیاد تا کنون در استان فارس فعالیت میکند.

تاکنون بیش از ۵۰۰ نفر از همکاران دندانپزشک در دوره های مختلفی از جمله جامع ایمپلنت، جامع ترمیمی ویبایی،  اندودانتیکس نوین، پروتز ثابت، پریو، لمینت های سرامیکی، کامپوزیت ونییر و … شرکت کرده اند و موفق به اخذ گواهی پایان دوره از این مرکز شده اند.

مرکز آموزش گنجینه طب پارس(GTP CENTER) با کمک اساتید و متخصصین مجرب سعی نموده است با در اختیار گذاشتن فضای مناسب برای آموزش های تئوری و بالینی، علاوه بر ایفای سهم کوچکی در آموزش همکاران در طی برگزاری دوره ها، پس از پایان دوره ها نیز جهت پشتیبانی دندانپزشکان در درمان بیماران پیچیده کمک های علمی و عملی ارائه نماید.

دوره های درحال ثبت نام

در این بخش شما می توانید دوره های که در حال حاضر آماده ثبت نام می باشند را مشاهده نمایید.
نوشته ای با تنظیمات گرید کنونی شما یافت نشد You should verify if you have posts inside the current selected post type(s) and if the meta key filter is not too much restrictive.

افزودن آدرس

سبد خرید
  • هیچ محصولی در سبدخرید نیست.
question