درباره ما:
گروه گنجینه طب پارس از پیشتازان صنعت پزشکی، دندانپزشکی و آموزش دندانپزشکی در جنوب کشور است و با بیش از 5 سال سابقه ارائه جدیدترین فن آوری ها در زمینه های مختلف پزشکی، دندانپزشکی، آموزش دندانپزشکی، خدمات فنی و مشاوره ای و کسب نمایندگی انحصاری بسیاری از کمپانی های بین المللی به عنوان یکی از معتبرترین شرکت های منطقه جنوب کشور شناخته شده است.
گروه گنجینه طب پارس با ارائه محصولات و خدماتی با کیفیت جهانی، به کارگیری روش های نو آورانه، ارائه خدمات به روز، شبکه توزیع گسترده در سراسر جنوب کشور و مدیریت دقییق  موفق شده تا سهم چشمگیری از ظرفیت بازار منطقه را کسب نموده و همواره در مسیر توسعه بازار و آموزش در این صنعت رشد قابل توجهی را احراز نماید.
بخش آموزش:
این مرکز همکاری¬های آموزشی خود را با جهاد دانشگاهی علوم پزشکی دانشگاه شهید بهشتی در همان سال تأسیس، آغاز نمود و تبدیل به یکی از مراکز برگزاری دوره¬ های جهاد دانشگاهی گردید، و در سال 1391 با عقد قرارداد با انجمن دندان پزشکی ایران شعبه فارس ( IDAFARS ) تا کنون مجری برگزاری دوره های آموزشی این انجمن بوده و در سال 93 با عقد قرارداد با بنیاد ملی کاوش بعنوان نماینده و مجری این بنیاد در استان فارس فعالیت میکند.
تاکنون بیش از 150نفر از همکاران ¬دندانپزشک در دوره¬ های مختلفی از جمله جامع ایمپلنت، جامع ترمیمی ویبایی،  اندودانتیکس نوین، پروتز ثابت، پریو و ... شرکت کرده و موفق به اخذ گواهی پایان دوره از این مرکز شده¬ اند.
مرکز آموزش گنجینه طب پارس (GTP CENTER) با کمک اساتید و متخصصین مجرب سعی نموده است با در اختیار گذاشتن فضای مناسب برای آموزش¬ های تئوری و بالینی، علاوه بر ایفای سهم کوچکی در آموزش همکاران در طی برگزاری دوره ¬ها، پس از پایان دوره¬ ها نیز جهت پشتیبانی دندانپزشکان در درمان بیماران پیچیده کمک¬ های علمی و عملی ارائه نماید.